Naturalny sok jabłkowy

IMG_2146 Nasz sok jabłkowy jest tłoczony na zimno, naturalnie mętny i pasteryzowany. Odpowiedni dobór odmian zapewnia wyjątkowy smak tak bardzo odróżniający nasz sok od innych dostępnych na rynku. Nie dodajemy do niego cukru, wody ani konserwantów. Zawiera jedynie naturalnie występujące cukry a wystarczającą metodą konserwacji jest pasteryzacja czyli podgrzanie soku do odpowiedniej temperatury. Wykorzystujemy system BAG-in-BOX zapewniający szczelne i długotrwałe przechowywanie soku.

Obecnie oferujemy opakowania 5 i 3 litrowe. Każde z nich ma specjalny kranik, którego konstrukcja uniemożliwia dostęp powietrza do wnętrza woreczka z sokiem. Pozwala on zachować właściwości i smak nawet trzy tygodnie po otwarciu. Wszystkie soki pakowane są systemem BAG-in-BOX, czyli pasteryzowany sok nalewany jest do worka z zaworkiem, który następnie umieszczamy w kartonie.

Termin ważności naszego soku wynosi 9 miesięcy.

Wszystkie soki pakowane są systemem bag in box, czyli pasteryzowany sok nalewany jest do worka z zaworkiem, który następnie umieszczamy w kartonie.

Opakowania posiadają kody kreskowe. Opakowania w dowolnej wersji językowej.

Cena:
Opakowanie 3 litrowe – 4,30 EUR
Opakowanie 5 litrowe – 5,95 EUR
(cena nie zawiera kosztów transportu)

Zapraszamy do współpracy:
RING-ASJ Sp. z o.o.
ul. Wieczorna 23/2 ,
53-026 Wrocław tel.
(+48) 668 113-213
e-mail: primo218@wp.pl

Ze względu na warunki klimatyczne – polskie odmiany jabłek mają wyjątkowe walory smakowe, dlatego Polska jest największym eksporterem jabłek na świecie.