II. Artykuły higeniczne

Informacja

Zaglądaj regularnie na naszą stronę internetową – systematycznie wprowadzamy nowe produkty
Jeżeli jesteś zainteresowany konkretnym produktem, którego nie oferujemy, napisz do nas – postaramy się znaleźć polskiego producenta i przygotować dla Ciebie ofertę.
Nie udzielamy wydłużonych terminów płatności – sprzedajemy oferowane towary jedynie za gotówkę. Jeżeli nie akceptujesz naszych warunków, nie przysyłaj zapytań ofertowych.
Możesz kupować często nieduże partie towarów. Przed rozpoczęciem współpracy, jeżeli będzie to możliwe, możemy wysłać do Ciebie próbki interesujących Ciebie produktów.
Możemy negocjować ceny – na niektóre grupy towarów oferujemy duże upusty.

Jeżeli będziesz zainteresowany, którymś z oferowanych przez nas towarów – przyślij do nas zapytanie ofertowe. Podaj w nim kod produktu (np. I.A.1) oraz oferowaną przez nas cenę. Podaj w e-mailu za jaką kwotę chciałbyś dokonać transakcji (płatności dokonujesz w EUR) oraz do jakiego kraju i pod jaki adres ma być zrealizowana dostawa.
W ciągu kilku dni otrzymasz od nas informację o tym, czy możemy zaproponować Tobie upust cenowy na interesujące Ciebie produkty, oraz o kosztach transportu oferowanych przez polskie firmy spedycyjne partii towaru jaką chcesz w naszej firmie kupić.
Jeżeli po przedstawieniu naszej ostatecznej oferty cenowej wraz z kosztami transportu będziesz zainteresowanych przeprowadzeniem transakcji, wyślemy do Ciebie wzór umowy handlowej.
Gdy uzgodnimy akceptowane warunki transakcji, jeżeli będziesz tego oczekiwał - przedzwonimy do Ciebie pod wskazany numer w ustalonym terminie i omówimy ostatnie szczegóły kontraktu.

Zapraszamy do współpracy